patiktùkas
Kiekvieną dieną „Facebook“ socialiniame tinkle patalpinama apie 350 mln. fotografijų, parašoma apie 10 mlrd. žinučių ir spustelėjama apie 4,5 mlrd. patiktukų (angl. like).
Kai kitą kartą spausite patiktuką, prisiminkite, kad jūsų veiksmai registruojami Švedijoje. [...]
„Nekki“, populiarių socialinių žaidimų, tokių kaip „Shadow Fight“ (žaidžia 24 mln. žaidėjų) ir „11×11 Football Manager“ (žaidžia 11,5 mln. žaidėjų) pristatė rinkai naują arkadinį parkour tipo žaidimą „Vector“, kurio „patiktuką“ socialiniame tinklapyje „Facebook“ paspaudė daugiau nei 1 mln. vartotojų.
Šiandien kilo idėja palyginti studentų gyvenimą bendrabutyje ir nuomojame bute. Kadangi, pati metus gyvenau bendrabutyje, o dabar gyvenu bute, galiu drąsiai pasidalinti savo mintimis apie „patiktukus“ ir „nepatiktukus“, kuriuos įžvelgiau gyvendama tiek bendrabutyje, tiek bute.
Svarbiau buvo kuo neįprasčiau susiversti kibirą vandens ir sulaukti kuo daugiau „patiktukų“ nei paaukoti lėšų organizacijoms, susijusioms su šoninės šoninės amiotrofinės sklerozės (ŠAS) tyrimais ar gydymu.
Vaizdo klipas „Tu esi gražus ir nuostabus žmogus! Niekada neliūdėk!“ socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė 13 tūkst. patiktukų („Like“), 3200 pasidalijimų ir keliolika tūkstančių peržiūrų „YouTube“. Bendžius prisipažino, kad tokio susidomėjimo nesitikėjo: „Galvojau, kad geriausiu atveju pasieksiu iki 5 tūkst. patiktukų „Facebook“ tinkle, na, galbūt truputį daugiau... Nuostabu, kai iš tiesų įvertina tavo darbą! Kurdamas šį videoįrašą šypsojausi nuo pat pradžios.“
Lietuvių žvaigždės ką veikti turi, kaip čia pasakius, žymiai mažiau. Populiarumo matu tampa „patiktukų“ (na, ir žodis) skaičius suraičius eilinę kvailystę.
Nusprendę papokštauti internautai surengė balsavimą: kuris iš jų patrauklesnė mergina? Savo nuomonę galima išreikšti spaudžiant „patiktukus“.
Dėl taškas išsakytų pastebėjimų pora žodžių. Jis ten atliko vos ne akademinį research (apie ugniusss pastarųjų dienų veiklą forume... :-)), ir vien už tai vertas patiktuko (likes) ;-)
Šiame alternatyviame pasaulyje kalbėdamiesi su savimi tariamės, kad mus girdi visas pasaulis. Jame asmenybės grožį ir talentą matuojame ekshibicionizmo valiuta, sekėjų armijomis ir patiktuko paspaudimų skaičiumi. [...]
2-osios vietos nugalėtoja – Lina Peciukonytė. Jos nuotrauka „Seržo antrasis gimtadienis“ paskyroje „Facebook“ surinko 227 patiktukus. Linai ir jos augintiniui atitenka ėdalas trims mėnesiams ir dovana-siurprizas.
3-iosios vietos nugalėtoja – Anrieta Skoraitė. Jos nuotrauka „1-asis gimtadienis“ surinko 209 „Facebook“ paspaudimų „like“.
M. Šalčiūtės asmenukės yra surinkusios daugiau nei 1,5 milijono patiktukų.
Socialiniame tinkle „Facebook“ žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas išplatino žinutę, kad jeigu jo įrašas per valandą surinks tūkstantį patiktukų, kitoje laidoje „Pinigų karta“ jis pasirodys žaliai nusidažęs plaukus. [...]
Jo paties nuostabai, po įrašu mygtukas „Patinka“ tūkstantį kartų buvo paspaustas per maždaug devynias minutes, o po valandos susidomėjusių skaičius išaugo bent kelis kartus. [...]
Jei per numatytą laiką patiktukai nebūtų buvę surinkti, studentai įsipareigojo perskaityti neseniai išleistą A. Tapino knygą „Vilko valanda“ ir „Facebook“ tapti A. Tapino pasekėjais.
Pakanka pagalvoti apie mums geriausiai pažįstamą naujosios jėgos platformą feisbuką. Mainais į tuos patiktukus ir šypsenėles, kuriuos dėliojame naudodamiesi tuo, ką bendrovė vadina mūsų „dalijimosi galia“, šios platformos sukuriama ekonomine verte su dviem milijardais savo vartotojų ji nesidalija.
„Eurovizijos“ dainų konkurso ir britų transliuotojo BBC oficialiose feisbuko paskyrose liejasi komplimentai lietuvės pasirodymui, o peržiūrų ir „patiktukų“ skaičiumi jos pasirodymo fragmentas „Eurovizijos“ feisbuke lenkia visų konkurentų – per kelias valandas jis peržiūrėtas 212 tūkstančių kartų.
Edvinas Cibas posted nuotrauka to Radistai (zip fm)'s laiko juostoje.
Kam nesunku spustelėkit PATIKTUKĄ
Pozuodama prie baseino lietuvė įsikando braškę taip nuotraukai suteikdama seksualumo.
Ši Airinės nuotrauka sulaukė daug virtualių bičiulių patiktukų (angl. like).
Čia, drįsiu pasakyti, mano užduoti klausimai paspaudusiems patiktuką žmonėms nėra tokie beprasmiai, kokių, kiek mačiau, buvo užduota tuntais, tad tai, be socialinės eksperimentacijos, dar ir indėlis į jų asortimentą, kurį šiaip jau primeta kiti.
Sukanka 10 metų, kai 2010-aisiais nutiko pora įvykių, daugeliu atžvilgių lėmusių jau įsitvirtinusius papročius: pirmiausia interneto socialiniai tinklai apsirūpino mygtuku „Like“ ir bematant sukūrė milijonų priklausomybę nuo šio mygtukėlio – paaiškėjo, jog dalinti ir gauti „Like‘us“ =„patiktukus“, „patiktukus“=„Like‘us“ reiškia gal net su niekuo nesulyginamą palaimą.
„Like“ (Lietuvių kalbos komisija rekomenduoja atitikmenį „patiktukas“) padarė svaiginančią karjerą, kurios indiferentiška statistinė išraiška – apie 19 130 000 000 nuorodų „Google“ paieškos sistemoje (kovo 4-osios rezultatas).
Šio teksto gamintojas iškart nurodo vartosiąs originalą „Like“ kabutėse, nes mano, jog būtent ši forma neišvengiamai, lemtingai turi ateitį, nebent ištikų kokie kataklizmai (pavyzdžiui, globalus karas, ko atmesti negalima, bet juk nelinkime to sau).
Patiko forumiečio išsakytos mintys uždėjai "patiktuką", nepatiko nuomonė paspaudei dislike.
žieeeeee mano profilį turiu 1997 patiktuku :oo
Ka dariti? Mane išbanino iš savo draugu per žeuriąją akcija ponas Andrius už tai, kad parašeu, kad galiu ir geriau straibsnius rašiti. Palaikino ir išbanino. Čia kaip koks palaiminimas man teko – gauti laiką (patiktuką), o paskui baną...
O jei rimtai – tai taip ir nesupratau, kame kampas.. Patrolinti varguolių negalima? Už tai banas?
Vyras pasišovė 48 valandas socialinio tinklo sraute dalinti patiktukus nepraleisdamas nei vieno statuso, naujienos ar reklamos. Iš pažiūros nerimto eksperimento rezultatai – pribloškiantys. Tai, kas nutiko su jo „Facebook“ paskyra po vos dviejų tokio elgesio dienų, baugina.[...]
Socialiniame tinkle dalinami arba gaunami patiktukai ne tik pašeria žmonių ego. Spausdami „Patinka“, jūs įsijungiate į asmeniškai jums parinktos reklamos tinklą. Patiktukas per dešimtmetį – nuo tada, kai „Facebook“ atvėrė savo vartus reklamai – tapo ne tik socialiniu, bet ir ekonominiu veiksmu.
„Self“ kultūra reiškia, kad žmonės demonstruoja save. Nors tai niekam neįdomu, jie vis tiek nori žūtbūt atkreipti į save dėmesį per įvairias smulkmenas. „Facebook“ patiktukai jiems atstoja normalią pagyrą. [...] Negavęs patiktukų jis jaučiasi labai prastai. Klasikinis narcizas – žmogus, tiesiog esantis apie save labai geros nuomonės. Jis mano, kad yra Dievas, grožio etalonas, ir jam to pakanka. O „self“ kultūros narcizui tikrai nepakanka, kad jis labai muzikaliai pirstelėjo. Jam reikia tai įrašyti, įkelti į socialinį tinklą ir gauti patiktukų, kitaip tariant, reikia atgalinio ryšio“, – aiškina A.Kaluginas.
Feisbukas, instagramas ir snapčatas žadina troškimą paimti mobilųjį ir patikrinti, ar sraute neatsirado svarbių atnaujinimų ar patiktukų.
Kiekvieną dieną „Facebook“ socialiniame tinkle patalpinama apie 350 mln. fotografijų, parašoma
Skaičiuodami patiktukus, serveriai įkaista, tada juos reikia aušinti, o aušinimui reikia labai daug elektros.
Aprašymas
Kalba
Publikavimo informacija
Data
Leidėjas
Pavadinimas
Atsisiųsti ištekliaus įrašo informaciją
Atsisiųsti žodžio informaciją:
RDF formatu LMF formatu TEI formatu TBX formatu SOAP formatu JSON formatu XLSX formatu DOCX formatu PDF formatuKomentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
Komentarų nėra
Komentarai(0)