mylimùkas, mylimùkė
Projekto metu į grupes atkeliavo mylintis, švelnus, įsiklausantis, dėmesingas, užjaučiantis meškutis „mylimukas“. Su meškučiu mokėmės draugystės rato skanduotę, žaidėme linksmus, nuotaikingus bendravimo ir bendradarbiavimo žaidimus...
Vakar nykštukai vėl išsitraukė savo uniformas ir užpustytais keliais čiuožė aplankyti dar vienos Mylimukės.
Vaikai renka „mylimukus“ [antraštė]
Vaikai jau pradėjo rinkti savo mėgstamiausius atlikėjus, visuomenėje žinomus žmones, dainas, filmus, knygas...
Smagiojo elektroninio mero komunikacija irgi sutrumpėjo iki sarkastiškų pastabų „labai juokinga“ arba „ne Šimašius avialinijas užkasė“. Tokia gynybinė reakcija parodo, kad save pasiskelbę viešosios erdvės mylimukais, liberalai įtikėjo, kad ir taip tęsis ir toliau.
Mano nešiojamasis kompiuteris tam tikru požiūriu buvo mano mylimukas, jam buvo patikėtos visos mano paslaptys [...].
Kur palikti savo keturkojį mylimuką? Turbūt ne vienam šuns augintojui, artėjant atostogų metui, kyla tokia dilema. Kadangi pernykščių atostogų kelionė su augintiniu praėjo sklandžiai, šiais metais taip pat nusprendžiama važiuoti tryse: du šeimininkai ir kaip viena draugė pasakė- žvaigždė Mr. Forsas.
Vaiko raidos specialistai teigia, kad trys iš penkių 1-4 metų amžiaus vaikų savo gyvenime turi ypatingai svarbų daiktą – Mylimuką. Dažniausiai juo būna minkšto audinio skiautė, pliušinis žaislas ar lėlė. Mylimuku taip pat dažnai tampa su mama tampriai susiję daiktai – pavyzdžiui, maitinant naudojamas marliukas ar užklotėlis. Tačiau nieko keisto, jei mylimuku taps ir mažiau įprasti daiktai: žaislinė mašinėlė, šaukštas ar kojinėlė – kad ir kaip keistai tai atrodytų, toks vaiko pasirinkimas greičiausiai turi svarią priežastį.
Vaiko raidos specialistai teigia, kad trys iš penkių 1-4 metų amžiaus vaikų savo gyvenime turi ypatingai svarbų daiktą – Mylimuką. Dažniausiai juo būna minkšto audinio skiautė, pliušinis žaislas ar lėlė. Mylimuku taip pat dažnai tampa su mama tampriai susiję daiktai – pavyzdžiui, maitinant naudojamas marliukas ar užklotėlis. Tačiau nieko keisto, jei mylimuku taps ir mažiau įprasti daiktai: žaislinė mašinėlė, šaukštas ar kojinėlė [...].
Atsiskirti ir ištverti išsiskyrimą kai kuriems vaikams padeda mėgstamiausi „vieninteliai ypatingi“ jų žaislai ar daiktai – kiškis, meškutis, šuniukas, lėlytė, „marliukas“, pagalvytė, kitaip tariant, mylimukai. Psichologijoje vadinami pereinamaisiais objektais mylimukai suteikia vaikui psichologinį komfortą, padeda žinoti, kad mama yra, net kai jos nėra šalia. [...] Mylimukai vyksta kartu į keliones, pas gydytojus, į darželį, vakare imami į lovytę, jie įsikuria darželio spintelėje ir padeda sulaukti mamos.
Bagrationas mano mylimukas. Jį „gavau“ kaip ir nelabai norėdama, bet dabar tik jis mano rūpestis ir dėmesys, mano džiaugsmas, mano hobis – net žirgus „išstūmė“ iš pirmos vietos... nepykstu... nuo mažens su šunimis... hmm ten ir „grįžau“ iš kur išėjusi.
Patariama vaikui turėti žaisliuką mylimuką su kuriuo galėtų nusiraminti ir užmigti. Kadangi mūsiškis turi kalnus žaislų, bet nei vieno mylimuko tai nutariau padėti jam tokį išsirinkti (jei tai iš vis įmanoma padaryti). Skaičiau, kad mylimukas turėtų būti ne per didelis, geriau plokščias nei apvalus ir pan. Pasidalinkite patirtimi kokius mylimukus turi jūsų vaikai
Aprašymas
Kalba
Publikavimo informacija
Data
Leidėjas
Pavadinimas
Atsisiųsti ištekliaus įrašo informaciją
Atsisiųsti žodžio informaciją:
RDF formatu LMF formatu TEI formatu TBX formatu SOAP formatu JSON formatu XLSX formatu DOCX formatu PDF formatuKomentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
Komentarų nėra
Komentarai(0)